Znajdujesz się na: Strona główna
eproCMS
Demo eproCMS

Demo eproCMS

Demo eproCMS

Dzięki oprogramowaniu eproCMS możecie Państwo stworzyć dowolnie rozbudowany serwis internetowy oraz bezproblemowo aktualizować zawarte w nim treści.

 

Cechą charakterystyczną oprogramowania eproCMS jest budowa modułowa, która umożliwia dostosowanie struktury i zawartości serwisu do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. W tym zakresie możliwości są nieograniczone. 

Zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową oraz panelem administracyjnym systemu demonstracyjnego eproCMS.

 

 

eproCMS eproCMS panel

 

Warto też wiedzieć, iż istnieje możliwość miesięcznego (z opcją ewentualnego przedłużenia) testowania panelu administracyjnego eproCMS całkowicie za darmo. W razie zainteresowania wspomniana opcją, wystarczy tylko skontaktować się z nami, w celu zapytania o dostęp do panelu. Zobowiązujemy się również służyć pomocą i radą odnośnie możliwości naszego oprogramowania.

foresight.il.pw.edu.pl

Serwis internetowy foresight.il.pw.edu.pl powstał w ramach projektu "Perspektywy i kierunki rozwoju konstrukcji oraz nowych rozwiązań materiałow...

foresight.il.pw.edu.pl
zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.