Znajdujesz się na: Strona główna
eproCMS
Przebieg realizacji

Przebieg realizacji

Przebieg realizacji

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy krok przy realizacji zleconych nam prac przebiegał sprawnie i co najważniejsze, zgodnie z ustaleniami z naszymi Klientami. Realizacja każdego projektu przebiega w siedmiu etapach.

1

Zdefiniowanie projektu

Pierwszy etap ma miejsce jeszcze przed podpisaniem umowy i obejmuje analizę potrzeb naszego Klienta, branży w której działa, przyjętych strategii marketingowych oraz profilu jego odbiorców. Tworzony jest ogólny zarys projektu, uściślane są jego poszczególne funkcjonalności. Przy bardziej złożonych projektach, prace przeprowadzane w rzeczonym etapie mogą zostać objęte odrębnym zleceniem. W efekcie powstaje specyfikacja techniczna, oszacowany zostaje koszt projektu oraz czas jego realizacji. Po uzgodnieniu warunków realizacji zostaje podpisana umowa.

2

Planowanie struktury i kreacji witryny

Drugi etap polega na opracowaniu layout’u witryny sklepu internetowego. Na wstępie ustalony zostaje ogólny układ witryny, wygląd strony głównej (powitalnej), karty towaru i elementów reklamowych, adekwatnie do zdefiniowanych w poprzednim etapie funkcjonalności. Wytyczona struktura musi być przejrzysta i zapewniać intuicyjną obsługę serwisu.

3

Wizualizacja, projekt graficzny

Specjaliści EPRO, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, dobierają odpowiedni styl layout’u, najlepiej pasujący do wytyczonego wizerunku przez naszego Klienta. W efekcie współpracy działu graficznego z Klientem powstaje ostateczny kształt szaty graficznej.

4

Prace konstrukcyjne

 Po zaakceptowaniu przez Klienta projektu graficznego, zespół programistów optymalizuje layout na potrzeby publikacji w Internecie, przygotowuje szablon html oraz strony statyczne. Przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania EPRO, opracowane zostają mechanizmy zarządzania treścią witryny. Prace konstrukcyjne obejmują również implementację funkcjonalności ustalonych wcześniej w specyfikacji technicznej. W efekcie powstaje projekt gotowy do publikacji w Internecie.

5

Wdrożenie

Następnie, opracowana aplikacja jest wdrażana na docelowy serwer WWW. Po tej czynności Klient otrzymuje wszelkie hasła dostępowe do panelu administracyjnego. Ewentualne integracje z systemami zewnętrznymi takimi jak pasaże handlowe, porównywarki cen czy serwisy płatnicze mogą teraz zostać wykonane samodzielnie przez Klienta lub też przez EPRO w ramach usługi Help Desk.

6

Testowanie

Kolejny etap wiąże się z weryfikacją stworzonego projektu, która ma na celu eliminację przypadkowych błędów. Wykorzystywane są tu, w zależności od specyfiki systemu, różne metody testowania.

7

Pielęgnacja systemu

Ostatni etap prac polega na usuwaniu ewentualnych błędów powstałych w fazie implementacji projektu. Każda realizacja, stworzona przez zespół EPRO, jest objęta 12-miesięczną gwarancją oraz usługą Help Desk w sumarycznym wymiarze 5 godzin. W razie wystąpienia nagłych problemów w działaniu systemu, Klient może skorzystać z telefonu alarmowego, który jest dostępny 24 h w ciągu doby.

kawamanuel.pl

Serwis dotyczący oferty produktowej włoskiej firmy Manuel Caffe. Manuel to nie tylko kawa, to także herbata, ekspr...

kawamanuel.pl
zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.