Znajdujesz się na: Strona główna
eproCMS
Przebieg realizacji

Przebieg realizacji

Przebieg realizacji

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy krok przy realizacji zleconych nam prac przebiegał sprawnie i co najważniejsze, zgodnie z ustaleniami z naszymi Klientami. Realizacja każdego projektu przebiega w siedmiu etapach.

1

Zdefiniowanie projektu

Pierwszy etap ma miejsce jeszcze przed podpisaniem umowy i obejmuje analizę potrzeb naszego Klienta, branży w której działa, przyjętych strategii marketingowych oraz profilu jego odbiorców. Tworzony jest ogólny zarys projektu, uściślane są jego poszczególne funkcjonalności. Przy bardziej złożonych projektach, prace przeprowadzane w rzeczonym etapie mogą zostać objęte odrębnym zleceniem. W efekcie powstaje specyfikacja techniczna, oszacowany zostaje koszt projektu oraz czas jego realizacji. Po uzgodnieniu warunków realizacji zostaje podpisana umowa.

2

Planowanie struktury i kreacji witryny

Drugi etap polega na opracowaniu layout’u witryny sklepu internetowego. Na wstępie ustalony zostaje ogólny układ witryny, wygląd strony głównej (powitalnej), karty towaru i elementów reklamowych, adekwatnie do zdefiniowanych w poprzednim etapie funkcjonalności. Wytyczona struktura musi być przejrzysta i zapewniać intuicyjną obsługę serwisu.

3

Wizualizacja, projekt graficzny

Specjaliści EPRO, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, dobierają odpowiedni styl layout’u, najlepiej pasujący do wytyczonego wizerunku przez naszego Klienta. W efekcie współpracy działu graficznego z Klientem powstaje ostateczny kształt szaty graficznej.

4

Prace konstrukcyjne

 Po zaakceptowaniu przez Klienta projektu graficznego, zespół programistów optymalizuje layout na potrzeby publikacji w Internecie, przygotowuje szablon html oraz strony statyczne. Przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania EPRO, opracowane zostają mechanizmy zarządzania treścią witryny. Prace konstrukcyjne obejmują również implementację funkcjonalności ustalonych wcześniej w specyfikacji technicznej. W efekcie powstaje projekt gotowy do publikacji w Internecie.

5

Wdrożenie

Następnie, opracowana aplikacja jest wdrażana na docelowy serwer WWW. Po tej czynności Klient otrzymuje wszelkie hasła dostępowe do panelu administracyjnego. Ewentualne integracje z systemami zewnętrznymi takimi jak pasaże handlowe, porównywarki cen czy serwisy płatnicze mogą teraz zostać wykonane samodzielnie przez Klienta lub też przez EPRO w ramach usługi Help Desk.

6

Testowanie

Kolejny etap wiąże się z weryfikacją stworzonego projektu, która ma na celu eliminację przypadkowych błędów. Wykorzystywane są tu, w zależności od specyfiki systemu, różne metody testowania.

7

Pielęgnacja systemu

Ostatni etap prac polega na usuwaniu ewentualnych błędów powstałych w fazie implementacji projektu. Każda realizacja, stworzona przez zespół EPRO, jest objęta 12-miesięczną gwarancją oraz usługą Help Desk w sumarycznym wymiarze 5 godzin. W razie wystąpienia nagłych problemów w działaniu systemu, Klient może skorzystać z telefonu alarmowego, który jest dostępny 24 h w ciągu doby.

watch.pl

Serwis internetowy watch.pl został w całości poświęcony tematyce zegarków Swiss Military Hanowa. Marka ta uznawana jest za kreatora tre...

watch.pl
zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.