Znajdujesz się na: Strona główna
Nasi Klienci
Inne aplikacje
forum.aptekacosmedica.pl - realizacja archiwalna

Kategorie:

  • Inne aplikacje

Branże:

  • Zdrowie i uroda

Forum internetowe forum.aptekacosmedica.pl zostało wykonane na zlecenie przedsiębiorstwa Cosmedica. Forum pełni funkcję dodatkowego kanału informacyjnego i komunikacyjnego sieci aptek. Można tam dowiedzieć się o szczegółach działalności firmy oraz skorzystać ze specjalistycznych porad na tematy związane m.in. z lekami, kosmetykami oraz zdrowiem.

Oprawa graficzna forum została zaprojektowana na wzór layoutu graficznego sklepu. Użytkownik ma możliwość posłużenia się danymi swojego konta sklepowego do zalogowania na forum. Witryna forum.aptekacosmedica.pl posiada również funkcję automatycznego logowania zapamiętanych klientów w sklepie (istnieje możliwość włączenia/wyłączenia tej opcji od strony klienta).

Realizacja wdrożona w 2011 roku.

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.