Znajdujesz się na: Strona główna
Nasi Klienci
Serwisy internetowe
foresight.il.pw.edu.pl

Kategorie:

  • Serwisy internetowe

Branże:

  • Motoryzacja
  • Instytucje i organizacje

Serwis internetowy foresight.il.pw.edu.pl powstał w ramach projektu "Perspektywy i kierunki rozwoju konstrukcji oraz nowych rozwiązań materiałowo-technologicznych nawierzchni drogowych w aspekcie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju", realizowanego dla Generalnej Dyrekcji Dróg krajowych i Autostrad. Witryna internetowa m.in. pełni funkcję informacyjną odnośnie wszystkich wydarzeń powiązanych z projektem oraz osiągniętych postępów całego przedsięwzięcia.

Prognozowane efekty pracy:

1. Określenie kierunków polityki państwa w zakresie rozwoju materiałów i technologii stosowanych do budowy dróg, przyjaznych dla środowiska i spełniających zasady zrównoważonego rozwoju.
2.Opracowanie raportu dotyczącego kierunków rozwoju budownictwa drogowego w zakresie materiałów, nowych technologii i konstrukcji nawierzchni.

---
Realizacja została wdrożona w 2012 roku.

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.