Znajdujesz się na: Strona główna
O nas

O nas

Świadczymy zintegrowane usługi internetowe będące w całości naszego autorstwa, dobieramy i wdrażamy oprogramowanie wspomagające przedsiębiorstwo na różnych płaszczyznach jego działania, a jednocześnie całkowicie odcinamy się od rozwiązań uniwersalnych.

W ścisłej współpracy z Klientem, od podstaw projektujemy, tworzymy i wdrażamy indywidualne rozwiązania biznesowe, które faktycznie umożliwiają mu osiągnięcie założonych celów. Świadczymy także usługi z zakresu grafiki komputerowej, kreowania identyfikacji wizualnej firm oraz marketingu internetowego.


Naszym szczególnym osiągnięciem jest opracowanie autorskiego oprogramowania eproSHOP, łączącego w swej funkcjonalności cechy przyjaznego sklepu internetowego oraz nowoczesnych technik skutecznego marketingu. Wszystkie powyższe działania wspieramy fachowym doradztwem i szkoleniami.

 

O firmie

 

Dbając o to, aby nasze usługi były niezmiennie kojarzone z najwyższą jakością, bezpieczeństwem i precyzją wykonania, współpracujemy z instytucjami naukowymi oraz prowadzimy ustawiczne badania rynku.

Klientami EPRO są przedsiębiorstwa wywodzące się z różnych branż, osoby zawodowo związane z sektorem IT oraz osoby posiadające podstawowe umiejętności z zakresu wykorzystania Internetu i aplikacji biznesowych. Jest to możliwe dzięki tworzeniu przez EPRO rozwiązań intuicyjnych oraz prostych w obsłudze. Wszystkich naszych Klientów łączy natomiast przekonanie, że prowadzenie e-biznesu wymaga odmiennego niż tradycyjny sposobu myślenia a uzyskanie przewagi konkurencyjnej, uzależnione jest od umiejętności przełożenia ogólnie przyjętej strategii biznesowej na możliwości Internetu.

Nasze ambicje to:

1. Być zespołem o ogromnym potencjale wiedzy, a nie firmą dużą.
2. Być firmą dającą satysfakcję zarówno Klientom jak i Pracownikom.
3. Stale dążyć do tego, aby nazwa EPRO była kojarzona z najwyższą jakością.

Wierzymy, że to nie liczba Pracowników świadczy o wielkości przedsiębiorstwa, lecz ich doświadczenie i powstała w jego wyniku specjalistyczna wiedza, która odpowiednio wykorzystana, dostarcza wymiernych korzyści i satysfakcji zarówno Klientom jak i załodze EPRO.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sukces osiągniemy dopiero wtedy, kiedy osiągną go nasi Klienci. Biorąc pod uwagę powyższe założenia, stworzyliśmy markę EPRO, która cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród Klientów i Partnerów. To stanowi najważniejszy powód do dumy, daje poczucie olbrzymiej satysfakcji i sprawia, że nie ustajemy w dążeniach, aby w Państwa ręce trafiały coraz bardziej zaawansowane i nowoczesne rozwiązania.

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.