Znajdujesz się na: Strona główna
O nas
Nasze realizacje w rankingach

Nasze realizacje w rankingach

Jesteśmy dumni z tego, iż realizacje tworzone przez EPRO odnoszą sukcesy i zajmują czołowe miejsca w przeróżnych rankingach organizowanych na łamach znanych portali internetowych. To dla nas, jak i również dla naszych Klientów, dodatkowa forma marketingu, którą możemy się poszczycić.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki rankingów przygotowanych m.in. przez tygodnik Wprost we współpracy z portalem Money.pl oraz Magazyn Internet. Październik 2013

W rankingu "Najlepiej oceniane sklepy internetowe 2013" organizowanym przez portal http://www.egospodarka.pl/ w kategorii Sklepy średniej wielkości  7 miejsce zajął sklep internetowy http://www.reset.com.pl/, w kategorii Artykuły zoologiczne na wysokim 4 miejscu znalazł się sklep http://www.kar-ma.pl/ oraz w 4 miejsce w kategorii Żywność zajął sklep http://diabetyk24.pl/.

Maj 2013

Sklep internetowy http://www.todler.pl/ dzięki uzyskanym 708 pozytywnym opiniom konsumentów został finalistą rankingu sklepów 2013 "Wiarygodne opinie".

Grudzień 2012

Sklep internetowy reset.com.pl za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich został wyróźniony w rankigu Opineo.pl Najlepsze Polskie e-sklepy 2012 w kategorii "Komputery".

Kwiecień 2012

rankingu e-sklepów Opineo.pl oraz Skąpiec.pl sklep internetowy kar-ma.pl uplasował się na 2. miejscu w TOP10 w kategorii "Artykuły zoologiczne". Wyróżnienia doczekał się również sklep smacznaherbata.pl, zajmując 10. miejsce w kategorii "Żywność".

Kwiecień 2012

Sieć Aptek Cosmedica, dla której EPRO zrealizowało platformę sklepową aptekacosmedica.pl dostępną też pod adresem sklep.aptekacosmedica.pl oraz forum internetowe forum.aptekacosmedica.pl otrzymało Laur Klienta 2012 w kategorii "Odkrycie roku".

Październik 2010

W rankingu Zaufane Opinie 2010 sklep internetowy egaraz.com zostaje wyróżniony w kategorii Hobby - Motoryzacja, Sport i rekreacja. Serdecznie gratulujemy!

Kwiecień 2010

W niezależnym rankingu sklepów internetowych pt. "E-zakupy oczami Klientów" organizowanym przez gazetę Rzeczpospolitaoraz serwis opineo.pl sklep hesjan.pl został wybrany jako najlepszy sklep internetowy w kategorii RTV.

Grudzień 2009

W piątej edycji konkursu "Webstarfestival" promującym najlepsze polskie strony www i reklamy internetowe portal e-mieszkanie.pl zdobył Webstar Internautów otrzymując tytuł "Strona roku 2009 w kategorii Dom i Ogród" oraz pierwsze wyróżnienie Akademii Internetu.

Październik 2009

W piątej edycji rankingu sklepów internetowych, przygotowanym przez tygodnik Wprost i portal Money.pl, sklep kisskiss.plawansuje na piąte, a garderoba.pl na siódme miejsce w kategorii Odzież.

Lipiec 2009

W lipcowej edycji rankingu serwisów tematycznych Megapanelu PBI/Gemius, e-budownictwo.pl zajmuje jedenaste miejsce w swojej kategorii.

Maj 2009

Comiesięczna edycja rankingu serwisów tematycznych przeprowadzona przez Megapanel PBI/Gemius. Grupa e-budownictwo.pl zajmuje ósme miejsce w kategorii Budownictwo, nieruchomości.

Październik 2008

Czwarta coroczna edycja rankingu tygodnika Wprost i portalu Money.pl. Sklep lulu.pl zajmuje siódme miejsce w branży odzież. Sklep garderoba.pl plasuje się na dziewiątej, a kisskiss.pl na dziesiątej pozycji również w kategorii odzież.

Maj 2008

Ponowny ranking Magazynu Internet. Sklep pretty.pl zajmuje pierwsze miejsce w branży zdrowie i uroda. Ponadto dostaje wyróżnienie za wygląd i pierwsze wrażenie.

Październik 2007

W trzeciej edycji rankingu na najlepsze sklepy w sieci opublikowanym przez Wprost i Money.pl sklep lulu.pl utrzymuje swoją czwartą pozycję z roku poprzedniego w kategorii odzież, bielizna, obuwie.

Lipiec 2007

Ranking na najlepsze polskie sklepy internetowe przeprowadzony przez Magazyn Internet, w którym sklepy arden.sklep.pl,garderoba.pl oraz lulu.pl zajmują drugie miejsce w kategorii odzież i dodatki. Sklep fason-shop.pl lokuje się na czwartej pozycji w tej samej kategorii.

Maj 2007

Kolejny ranking Magazynu Internet na najlepsze polskie sklepy internetowe 2006 roku, w którym sklep fotoit.pl zajmuje piąte miejsce w kategorii fotografia.

Kwiecień 2007

Magazyn Internet w rankingu na najlepsze polskie sklepy internetowe wyróżnia sklep pretty.pl w branży zdrowie i uroda.

Grudzień 2006

W konkursie Webstarfestival promującym najlepsze strony w sieci sklep okapykuchenne.pl zostaje wyróżniony w kategorii sklepy internetowe.

Październik 2006

Druga edycja rankingu Wprost i Money.pl. Sklep lulu.pl zajmuje czwarte miejsce w kategorii odzież, bielizna, obuwie.Garderoba.pl osiąga ósmą pozycję w tej samej kategorii.

Lipiec 2006

W rankingu „Złote strony tygodnia” opublikowanym przez tygodnik Wprost, sklep okapykuchenne.pl zostaje wyróżniony jako złota strona piątego tygodnia miesiąca lipca 2006 roku.

Sierpień 2005

Ranking na najlepsze polskie sklepy internetowe opublikowany przez tygodnik Wprost i portal Money.pl, w którym skleplulu.pl zajmuje drugie miejsce w kategorii odzież, bielizna, obuwie. W tej samej kategorii garderoba.pl lokuje się na szóstej pozycji. Pretty.pl natomiast zajmuje piąte miejsce w kategorii zdrowie i uroda.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w e-biznesie!

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.