Znajdujesz się na: Strona główna
O nas
Partnerzy

Partnerzy

Współpraca z poniższymi Partnerami przynosi nam wiele zadowolenia i korzyści, motywuje do dalszych działań oraz nieustannego rozwoju, co stale owocuje wzrostem jakości świadczących przez nas usług.

Sygnity

Sygnity oferuje pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej. Dostarczają nowoczesne rozwiązania własne oraz czołowych międzynarodowych firm informatycznych. Do podstawowych obszarów działalności firmy należą: doradztwo informatyczne, produkcja i wdrażanie oprogramowania, integracja rozwiązań, audyt i testowanie oprogramowania, dostarczanie infrastruktury informatycznej, outsourcing IT.

Kir S.A.

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. opracowuje i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania z dziedziny wymiany informacji elektronicznej, które wywierają znaczący wpływ na tworzenie i rozwój polskiej e-gospodarki. Swoje usługi i produkty kieruje do banków, instytucji finansowych, przedsiębiorstw, administracji publicznej, firm działających w obszarze e-commerce oraz ich klientów.

PayByNet.pl

PayByNet.pl - to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. PayByNet jest jedynym w Polsce serwisem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto bankowe sklepu (z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeniowego ELIXIR).

Trusted Shops

Trusted Shops jest europejskim liderem na rynku certyfikacji sklepów internetowych. Firma przeprowadza audyty sklepów internetowych w oparciu o katalog ponad 70 kryteriów jakości, dotyczących m.in. wypłacalności, serwisu dla klientów i ochrony danych, a po pozytywnym wyniku audytu nadaje Znak Jakości. Ponadto Trusted Shops umożliwia klientom certyfikowanych sklepów skorzystanie z gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

InsERT S.A.

InsERT S.A. to lider na rynku systemów wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferuje sprawdzone, nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Są wśród nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Wszystkie systemy tworzone są w taki sposób, aby były proste i intuicyjne w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze. Programy Insertu są dostosowane do zmieniających się wymogów prawno-gospodarczych.

Comarch

Comarch jest globalnym producentem rozwiązań informatycznych. Jako międzynarodowy integrator i twórca innowacyjnych systemów informatycznych dostarcza rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarki: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej oraz utilities, a także sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.