Znajdujesz się na: Strona główna
O nas
Referencje

Referencje

Prezentujemy państwu referencje Klientów oraz partnerów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

Grodno S.A.

Grodno S.A.

referencje

Z firmą EPRO współpracujemy od 2008 roku i pragniemy zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Przy charakteryzowaniu naszej współpracy z EPRO chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i potrafią sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom. Na nasze zlecenie przedsiębiorstwo EPRO zaprojektowało i wdrożyło nowy sklep internetowy marketelektryczny.pl, który w rewelacyjny sposób wspomaga działalność naszej firmy. W każdej sytuacji możemy również liczyć na fachowe konsultacje z pracownikami EPRO, dotyczące obszaru e-biznesu. Polecamy przedsiębiorstwo EPRO jako partnera godnego zaufania i prawdziwie zaangażowanego we współpracę. Jednocześnie zaznaczamy, że w dalszym ciągu korzystamy z jego usług, powierzając mu kolejne zlecenia.

 

Wiceprezes Zarządu
Jarosław Jurczak

Politechnika Białostocka

Politechnika Białostocka

referencje

Zważywszy na dotychczasową współpracę pragnę zarekomendować Państwu usługi firmy EPRO jako konsultanta w zakresie dedykowanych rozwiązań IT. Wiedza oraz doświadczenie EPRO okazały się pomocne zarówno w fazie tworzenia technicznej specyfikacji serwisu internetowego XIII Konferencji Naukowej SKAD 2004, jak również w trakcie całego procesu jego budowy. Współpracowaliśmy również podczas przygotowań do stworzenia nowego portalu Politechniki Białostockiej korzystając z uwag konsultantów EPRO. Współpraca z firmą EPRO zawsze przebiega sprawnie i cechowała się wysokim poziomem merytorycznym. Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników EPRO pozwala mi z całkowitym przekonaniem polecić firmę nie tylko jako dobrego konsultanta, ale również profesjonalnego partnera przy kompleksowym wdrożeniu rozwiązań informatycznych.

 

Pełnomocnik Rektora ds. Informatyzacji
dr inż. Wojciech Zalewski

KROSS

KROSS

referencje

Firma EPRO cieszy się dużym uznaniem w naszej Spółce. Długa współpraca pozwoliła poznać pracowników EPRO jako niezwykle sumiennych, godnych zaufania i troszczących się o dobro klienta którym jesteśmy.

Z poważaniem
Tomasz Szczepański

mPunkt

mPunkt

referencje

Współpracujemy z firmą EPRO od 2005 roku i możemy polecić ją jako solidnego i profesjonalnego partnera. System przygotowany dla nas przez specjalistów EPRO charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i stabilnością. Został on stworzony pod nasze wytyczne i został dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb, opartych na planach sprzedaży i rozwoju firmy. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, został wyposażony w różne zaawansowane funkcjonalności i dopasowany do [...] wewnętrznych systemów magazynowo-księgowych. Obsługa sklepu od strony administracyjnej jest prosta i intuicyjna. [...] System, który użytkujemy jest wyjątkowo rozbudowany i wciąż ulega bieżącym modernizacjom, zarówno według naszych pomysłów, jak i pomysłów firmy EPRO. W przyszłości planujemy dalszą współpracę [...]. Współpraca między naszymi firmami układa się znakomicie – pracownicy EPRO z zaangażowaniem służą nam pomocą doradczą i merytoryczną. Komunikacja pomiędzy naszymi firmami przebiega bez zarzutów, a każdy kontakt potwierdza profesjonalizm i kompetencje specjalistów EPRO. Reakcja na nasze zapytania jest natychmiastowa, a EPRO dostosowuje się do krótkich terminów zleceń, którym nie mogą sprostać inne firmy. [...]

 

Z poważaniem,
Zbigniew Boćkowski
Kierownik Sprzedaży Internetowej – mPunkt Polska S.A.

Kisskiss.pl

Kisskiss.pl

referencje

Caroline-Lingerie Karolina Greber jest od roku 2005 użytkownikiem dedykowanego systemu eproSHOP firmy EPRO. Oprogramowanie to jest intuicyjne i łatwe w obsłudze oraz posiada wiele użytecznych funkcji. Uważamy, że jest ono w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli sklepów internetowych. Ważne dla nas jest to, że autorzy programu zapewniają nam pomoc w zakresie obsługi i rozwijania programu, jak również szybko reagują na zlecenia do nich wysyłane. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą EPRO. Mając powyższe na uwadze, polecamy wszystkim jeszcze niezdecydowanym, zakup i wdrożenie oprogramowania (eproSHOP) oraz usług firmy EPRO.

 

Z poważaniem,
Karolina Greber
Caroline-Lingerie

Daxton Poland

Daxton Poland

referencje

Z firmą EPRO z Białegostoku współpracujemy już od ponad 4 lat. Przez ten okres firma wdrożyła nam i prowadzi bieżące sprawy dotyczące naszych sklepów internetowych - m.in. www.prezenty.pl, www.oswietlenie.pl, www.firany.pl a także parę innych. Sam fakt, że powierzamy nowe projekty tej samej firmie chyba najlepiej świadczy o jej wiarygodności a także rzetelności co do uzgodnionych warunków realizacji, a także potwierdza najwyższa jakość oprogramowania sklepu internetowego - przyjaznego w obsłudze a także dobrze "widzianego" przez wyszukiwarkę Google. Wszystkie sklepy posiadają indywidualną grafikę a także w zależności od potrzeb wprowadzone rozwiązania programistyczne ułatwiające promocję produktów w sklepie a także jego intuicyjną obsługę po stronie klienta jak i administratora. Reasumując mogę odpowiedzialnie potwierdzić, że firma EPRO jest godna polecenia.

 

Z poważaniem,
Waldemar Kosałka

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.