Znajdujesz się na: Strona główna
eproSHOP
Case study

Case study

Case study

Poniżej przedstawiamy Państwu opisy przypadków projektowania, wdrożenia i rozwoju wybranych serwisów internetowych.

Kisskiss.pl

Kisskiss.pl

Kisskiss.pl prowadzi wyłącznie wysyłkową sprzedaż wyjątkowej i ekstrawaganckiej bielizny damskiej oraz męskiej na specjalne okazje. W ofercie można znaleźć towary najbardziej cenionych polskich i zagranicznych producentów.

mSklep.pl

mSklep.pl

mSklep.pl należy do mPunkt Polska S.A., który działa na rynku telefonii komórkowej i oferuje telefony z aktywacją w sieci Plus, telefony bez umowy, zestawy i pakiety startowe pre-paid oraz akcesoria. Towary zakupione w mSklepie klienci mogą również odebrać osobiście w jednym z ponad dwustu sklepów działających w przeszło stu pięćdziesięciu miastach na terenie całej Polski. Klienci mają możliwość zakupienia towaru na raty oraz ubezpieczenia go. mSklep.pl istnieje w sieci od stycznia 2006.

Fotoit.pl

Fotoit.pl

Fotoit, jako autoryzowany dystrybutor marki Canon, prowadzi internetowy sklep fotograficzny, istniejący w sieci już od ponad czterech lat. W ofercie znajduje się duży wybór towarów, poczynając od cyfrowych aparatów, a kończąc na oprogramowaniu komputerowym do obróbki zdjęć. Sklep fotoit.pl pośredniczy także w sprzedaży używanego sprzętu fotograficznego.

Lulu.pl

Lulu.pl

FINES prowadzi sprzedaż bielizny damskiej i męskiej, codziennej oraz na specjalne okazje. W sieci istnieje od prawie czterech lat. W rankingu na najlepszy sklep odzieżowy, zorganizowanym przez Agencję Wydawniczo-Reklamową Wprost oraz serwis finansowy Money.pl, sklep lulu.pl zajął czwarte miejsce.

fotonia.eu

Firma Fotonia działa na polskim internetowym rynku fotograficznym od maja 2011 roku. Sklep wyróżnia się ciekawą ofertą towarową obejmując...

fotonia.eu
zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.