Znajdujesz się na: Strona główna
eproSHOP
Case study

Case study

Case study

Poniżej przedstawiamy Państwu opisy przypadków projektowania, wdrożenia i rozwoju wybranych serwisów internetowych.

Kisskiss.pl

Kisskiss.pl

Kisskiss.pl prowadzi wyłącznie wysyłkową sprzedaż wyjątkowej i ekstrawaganckiej bielizny damskiej oraz męskiej na specjalne okazje. W ofercie można znaleźć towary najbardziej cenionych polskich i zagranicznych producentów.

mSklep.pl

mSklep.pl

mSklep.pl należy do mPunkt Polska S.A., który działa na rynku telefonii komórkowej i oferuje telefony z aktywacją w sieci Plus, telefony bez umowy, zestawy i pakiety startowe pre-paid oraz akcesoria. Towary zakupione w mSklepie klienci mogą również odebrać osobiście w jednym z ponad dwustu sklepów działających w przeszło stu pięćdziesięciu miastach na terenie całej Polski. Klienci mają możliwość zakupienia towaru na raty oraz ubezpieczenia go. mSklep.pl istnieje w sieci od stycznia 2006.

Fotoit.pl

Fotoit.pl

Fotoit, jako autoryzowany dystrybutor marki Canon, prowadzi internetowy sklep fotograficzny, istniejący w sieci już od ponad czterech lat. W ofercie znajduje się duży wybór towarów, poczynając od cyfrowych aparatów, a kończąc na oprogramowaniu komputerowym do obróbki zdjęć. Sklep fotoit.pl pośredniczy także w sprzedaży używanego sprzętu fotograficznego.

Lulu.pl

Lulu.pl

FINES prowadzi sprzedaż bielizny damskiej i męskiej, codziennej oraz na specjalne okazje. W sieci istnieje od prawie czterech lat. W rankingu na najlepszy sklep odzieżowy, zorganizowanym przez Agencję Wydawniczo-Reklamową Wprost oraz serwis finansowy Money.pl, sklep lulu.pl zajął czwarte miejsce.

babyhop.pl

Namaluj uśmiech na twarzy dziecka - to hasło przewodnie, pod którym został uruchomiony nowy sklep babyhop.pl. Oferta sklepu skierowana je...

babyhop.pl
zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.