Znajdujesz się na: Strona główna
Web marketing
Płatność za efekty

Płatność za efekty

Płatność za efekty

W przypadku pozycjonowania fraz kluczowych proponujemy Państwu rozliczenie jedynie za uzyskane wyniki podczas wykonywania tej usługi.

Usługa "Płatność za efekty" została przygotowana z myślą o wszystkich właścicielach małej i średniej wielkości witryn internetowych (wizytówki, strony firmowe, niewielkie sklepy). System rozliczeń został skonstruowany w taki sposób, aby płatności następowały w momencie, gdy odczują Państwo wymierne korzyści z pozycjonowania. Koszt usługi "Płatność za efekty" stanowi abonament za utrzymanie fraz kluczowych w pierwszej dziesiątce wyników organicznych. Oznacza to, że ponosicie Państwo koszty pozycjonowania wyłącznie wtedy, gdy wskazana witryna jest widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google.pl. Każdą z promowanych fraz wycenimy oddzielnie. Następnie rozliczamy się za wyniki (za każdy dzień), jakie osiągniemy przy pozycjonowaniu danej frazy.

 

Płatność za efekty

 

Jeżeli zdecydujecie się Państwo skorzystać z naszych usług pozycjonowania, wówczas jesteśmy skłonni zwrócić część kwoty w postaci środków do wykorzystania na kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords.

 

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu uszczegółowienia oferty.

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.