Znajdujesz się na: Strona główna
Web marketing
Usługi SEO

Usługi SEO

Usługi SEO

Proponujemy Państwu skorzystanie z dodatkowych usług, które wpływają na jeszcze lepsze i szybsze efekty pozycjonowania.

Keyword Research:

Usługa polegająca na zbudowaniu listy fraz kluczowych, które najbardziej odpowiadają profilowi danej witryny. W oparciu o dostępne narzędzia oraz analizę fraz kluczowych, używanych przez bezpośrednią konkurencję, nasz specjalista opracowuje listę tych najbardziej efektywnych. Eliminuje to problem dobrania zbyt ogólnych bądź niesprecyzowanych fraz. Frazy dobierane są przy uwzględnieniu przybliżonej częstotliwości ich wpisywania w wyszukiwarce. Pozwala to oszacować skalę popularności frazy, a także minimalizuje ryzyko wybrania fraz, które są rzadko wyszukiwane przez internautów.

Audyt SEO

Usługa audytu SEO polega na przeprowadzeniu kompletnej diagnostyki strony WWW pod kątem jej optymalizacji na potrzeby wyszukiwarek. Do raportu dołączamy zalecenia dotyczące optymalizacji oraz omawiamy zagadnienia, które stoją na przeszkodzie w osiągnięciu lepszych pozycji w wyszukiwarkach.

Optymalizacja serwisu

Usługa optymalizacji serwisu polega na ulepszeniu jego struktury, hierarchii informacji oraz dostosowaniu kodu źródłowego do zaleceń z wcześniej przeprowadzonego audytu SEO.

SEO copywriting

Usługa SEO copywriting polega na redagowaniu treści publikowanych na witrynie internetowej przy uwzględnieniu specyfiki działania algorytmów wyszukiwarek. Tworząc treści uwzględniamy aspekty SEO – zwracamy uwagę na charakter fraz kluczowych, częstotliwość ich występowania w tekście, długość artykułu, a także rodzaj jego odbiorców.

Analiza danych internetowych

Analiza danych internetowych jest kluczowa przy identyfikacji bieżących problemów oraz najefektywniejszych źródeł odwiedzin. Usługa analizy danych internetowych obejmuje instalację statystyk Google Analytics, ustawienie kluczowych czynników sukcesu, ustalenie miar podlegających analizie oraz uruchomienie mierzenia konwersji. Dane sprawdzane będą na bieżąco, natomiast raporty i wnioski dostarczane raz w miesiącu.

Net PR Synergy

Net PR Synergy to nowatorska usługa polegająca na budowie wizerunku firmy poprzez pozycjonowanie wybranych komunikatów prasowych, opinii oraz recenzji dotyczących marki. Dzięki synergii nowoczesnych rozwiązań SEO z tradycyjnymi działaniami PR jesteśmy w stanie wpłynąć na to, które opinie i artykuły będą widoczne na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce, pod frazami kluczowymi bezpośrednio związanymi z marką oraz jej pochodnymi (np. marka – opinie, marka - recenzje).

Monitoring opinii

Jest on zestawieniem poglądów klientów o marce. W cotygodniowych raportach dostarczamy informacje z portali informacyjnych, forów, blogów oraz serwisów Web 2.0 typu Blip.pl czy GoldenLine.pl, o aktywności fraz kluczowych związanych z Państwa marką bądź produktem.

Wymienione wyżej usługi, wedle Państwa uznania, mogą być łączone w pakiety. Całkowita cena wybranego pakietu usług jest niższa niż cena tych usług kupowanych oddzielnie.

 

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży EPRO w celu doboru usług odpowiadających Państwa działalności i zamierzonym celom.

zamknij

REGULACJE DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIES
Witryna, którą właśnie odwiedzasz używa Cookies. Są one wykorzystywane m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy oraz statystycznych. Korzystanie z witryny, jeśli ustawienia przeglądarki nie zostały zmienione, będą one zapisane w urządzeniu, z którego przeglądasz witrynę. Szczegóły znajdują się w dziale Polityka Prywatności.